072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

סוכנות דיגיטל – מדוע מומלץ לעבוד עם סוכנות ולא עם מפרסם עצמאי

סוכנות דיגיטל – מדוע מומלץ לעבוד עם סוכנות ולא עם מפרסם עצמאי

בעל עסק שמחפש היום אנשי מקצוע שיעזרו לו לייצר קמפיינים באינטרנט ולפרסם את העסק שלו, ימצא את עצמו מול שפע גדול ומגוון של אנשי מקצוע, חלקם יפנו אליו ויציגו לו תוכניות כיצד הם יכולים לעזור לו, אל אחרים הוא יגיע באופן עצמאי, ויגלה כאן מאגר עצום של אנשי מקצוע שרק מחכה שיפנו אליו. 

אין ספק שתחום הפרסום בדיגיטל מאוד פורח בשנים האחרונות, למעשה זה תחום הפרסום המתפתח ביותר והוא השאיר מאחור, הן את הפרסום ברדיו, בטלוויזיה ובוודאי בעיתונות הכתובה. זה נובע מסיבות שונות, כלכליות, טכנולוגיות, חברתיות ואחרות. 

בין הגורמים השונים שבעל עסק יכול למצוא, תהיה בוודאי סוכנות דיגיטל כזו או אחרת וכן יהיו לא מעט אנשי פרסום ושיווק שעובדים באופן עצמאי, פרילנסרים שפועלים עם עסקים לצורכי פרסום וקידום אורגני , בין אם זה בגוגל, פייסבוק, רשתות חברתיות אחרות ובכלל בכל רחבי האינטרנט. 

מן הסתם, בעל העסק שלנו ימצא את עצמו בדילמה, האם לעבוד עם סוכנות דיגיטל או לעבוד אחד על אחד עם איש דיגיטל שפועל באופן עצמאי, מישהו שאיננו משתייך לסוכנות ולא מחזיק סוכנות בעצמו. חשוב להדגיש, קיימת אופציה נוספת והיא, לשכור איש דיגיטל שיבצע את העבודה מתוך העסק, כשכיר לכל דבר. 

כפי שנוכל לראות בחלק הבא של המאמר, סוכנות דיגיטל היא האופציה הטובה ביותר עבור בעל עסק, בין אם מדובר בעסק קטן או גדול. לכן, מראש החיפוש צריך להיות בקרב הסוכנויות השונות ואל בין סוכנויות למפרסמים עצמאיים. 

מדוע עדיף לבחור סוכנות פרסום 

סוכנות פרסום דיגיטל מחזיקה צוות עובדים שאחראי על כל תהליך העבודה. החל מבניית תיק ללקוח, אפיון העסק, אפיון הקמפיין שמבקשים לערוך עבורו, תקציב, מחקר מקדים וכל דבר אחר שהעסק צריך בשביל לבצע את העבודה על מנת להציג תוצאות פרסום איכותיות. 

סוכנות יכולה להציע, בזכות צוות העובדים שעומד לרשותה והכלים השונים והמגוונים שיש לה, כולל הניסיון והידע שהעובדים צברו במהלך השנים, אפשרויות שונות ומגוונות ליצירת קמפיינים חכמים, יעילים, קמפיינים שיביאו לתוצאות איכותיות ולא פחות חשוב, כל זה בתקציב פרסום סביר. 

מפרסם עצמאי, טוב ככל שיהיה, לא יכול לעשות עבודה של כמה אנשי מקצוע. אפשרות אחת, שהוא יפנה חלק מהעבודה למיקור חוץ וזה עלול לפגוע בקדימות ובאיכות התהליך, אפשרות שנייה, שהוא יוותר על חלק מהעבודה ולא יבצע אותה, מה שעלול לפגוע בתוצאות של התהליך. 

גם שכיר שעובד מתוך העסק לא יוכל לספק את התוצאות שסוכנות דיגיטל יכולה לספק, הן בגלל שאין לו מספיק כוח אדם בשביל זה, וגם בגלל שזה ידרוש עלויות גבוהות מדי מהעסק. 

לכן בסופו של דבר, עבודה עם סוכנות דיגיטל היא הדבר הטוב והנכון ביותר לכל בעל עסק.

Share