072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

שירותי קידום אתרים

q
הגשת תוכן

התוכן הוא – אולי – המלך אבל הוא חייב משרתים כאלו, שיורידו אותו מכס המלכות אל לאן שיחפוץ .כך גם התוכן, כתבו אותו בצורה מספיק מתוחכמת על מנת שיעביר את המסר שביקשתם ויעני לפעולה הרצויה שהגדרתם.

q
יחס המרה

אל תדגלו על זה! מיליון אנשים שהקליקו על המודעה שווים ולא ביצעו את ההמרה שהגדרתם שווים ``גורנישט`` חשבו תמיד את יחס ההמרה, בדקו שהוא עונה על מטרותיכם ומקסימום – פנו אלינו. צוות הדיגיטל שלנו ידע בדיוק איך לשפר את היחס.

q
אנליטיקס זמן אמת

נתונים – תכלס כמה נכנסו מאיפה נכנסו לאתר שלכם? ומה לעזאזל הם עשו בו, אחרי התממשקות הנכונה, בלחיצת כפתור לבדוק כמה גולשים הצלחתם לעניין ואפילו – כמה מהם עושים את זה עכשיו. מעבר לזה, אנליטיקס נותן לכם פונקציונליות מעולה לשיפור מתמיד של מערך השיווק שלכם.

q
ניהול באינטרנט

הנכסים הדיגיטליים שלכם חייבים ניהול קפדני לא פחות – ואולי יותר – מנכסי הנדל``ן שבבעלותכם. הבנת המרחב הדיגיטלי, מיתוג בכל זירות הסושיאל ובחירת הפלטפורמות הם מעשה אומנות שדורש קצת קרייזיות, אחת כזו שמזכירה אותנו.

q
רשתות חברתיות

מי שלא שם לא קיים. מיליארדים של פרופילים בזירות חברתיות שונות ממתינות לכם לשיווק אקטיבי. ניהול הזירות, בניית מערך זהות משותף, עיצוב שפה תקשורתית וניהול שוטף עד לכדי פתירת משברים - זו העבודה שלנו. בואו.

q
טקטיקת שיווק

אתם לא דומים לאף אחד. אתם חדשניים, ייחודיים, בעלי ערך ומוכנים לקרב. מערכי שיווק אף הם נבדלים האחד מהשני ולכל לקוח אנחנו בונים אחד חדש, מותאם, אחד שינצח. גם עבורכם אנחנו נעשה את זה – וביחד - ונביא אתכם בדיוק לאן שרציתם.

q
תוצאות אספקה

אף אחד לא אוהב דוחות – אפילו אנחנו – אבל בכל תהליך הקמפיין שנבצע עבורכם, היד שלכם תהיו על הדופק שלנו ורמת הסנכרון תהיה הולמת את ההשקעה המרובה שלכם. ``שגר ושכח`` לא עובר אצלנו בדלת, לעומתו, שקיפות ולויאליות, מתקבלים בברכה.

q
אסטרטגית תוכן

למי בכלל אתם הולכים לכתוב, חשבתם כבר? אם לא, הניחו בבקשה את העיפרון, חדדו אותו שוב ושוב עד שתבינו מאין באתם, לאן אתם הולכים ולפני איזה קהל יעד אתם הולכים לתת דין וחשבון. הכותבים שלנו, אם תחפצו, עומדים לשירותכם.

100

קידום אתרים בגוגל

אנחנו פה לא בשביל היופי, תכלס קידום אתרים בגוגל

100

אתרי תמיכה לקישורים

אל תראה מודאג יש לנו תשתית של מטורפת לקידום

15

אופטימיזציה onsite

החלק שבו נשקיע את הזמן בביצוע אופטיזמיציה למבנה האתר

90

קישורים איכותיים זה שם המשחק

אם לא הבנת את זה, אז חשוב שתבין 90% הצלחה בקידום האתר תלוי בקישורים נכנסים