072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

למה כדאי לבחור בסרטוני אנימציה לעסקים

למה כדאי לבחור בסרטוני אנימציה לעסקים

כל בעל עסק יודע שאחד הדברים החשובים ביותר לעסק שלו, הוא כל מה שנוגע לשיווק ופרסום נכונים, אשר יהפכו את העסק לעסק ריווחי, מוכר ונבחר על ידי קהל לקוחות גדול יותר, מהעסקים המתחרים שלו. בכדי להגדיל מאגר לקוחות באופן תמידי, חשוב מאוד לבחור בדרכים יצירתיות לצורך שיווק ופרסום העסק. ניתן למצוא כיום דרכים שונות לצורך גיוס לקוחות חדשים לעסק. על מנת לגרום לאותם לקוחות לבחור דווקא בעסק על פני מתחריו, יש צורך להביא לידיעת אותם הלקוחות את המאפיינים הייחודיים של העסק ואת הסיבות שבגינן כדאי להם לבחור דווקא בעסק על פני מתחריו. אחת הדרכים הטובות והיצירתיות ביותר לעשות זאת היא: הפקת סרטון אנימציה לעסק.

מה הקשר בין סרטוני אנימציה לקידום אתרים

זה לא סוד שהאלגוריתם של כל המערכות פרסום המובילות בעולם תומכות ומעודדות תכנים כמו וידאו, הסיבה המרכזית לכך היא שוידאו הוא תוכן שהרבה יותר קל לצרוך, רוב מוחלט של האנשים יעדיפו לצפות בוידאו מאשר לקרוא, שילוב של סרטונים בתוך אתר הבית שלכם, מעבר לזה שמנועי הפרסום יקדמו אותו טוב יותר, אתם תקבלו חשיפה גבוה יותר ותצליחו להעביר את הסיפור שלכם בדרך קלילה ועניינית. מי מאיתנו לא צפה בסרטוני אנימציה לעסקים ברשת האינטרנט? לרוב, כאשר אנשים נתקלים בסרטון אנימציה כלשהו באינטרנט, הם יתחילו לראות אותו ואם הוא יהיה טוב, הם ימשיכו לצפות בו עד הסוף. יש משהו מאוד סוחף ומהנה בסרטוני אנימציה טובים ולכן, הם בעלי פוטנציאל לשיווק ופרסום איכותיים לכל עסק. הפקת סרטוני אנימציה לעסקים יכולה להביא גם אנשים לפנות אל העסק גם אם לא התכוונו לפנות אליו מלכתחילה. סרטון אנימציה איכותי מסייע לרמת הזדהות גבוהה של הקהל הצופה בו.

ניתוח נתונים מדויק.

ברגע שהטמעתם סרטון בתוך האתר שלכם, תוכלו לעקוב בצורה מדויקת אחר צפיה בו, זה יכול לקרות דרך מספר מערכות ניתור אך הפופולארית והמומלצת מבניהם היא גוגל אנאליטיקס, באמצעות מערכת הניתור של גוגל, תצליחו לעקוב אחר אחוזי צפייה בסרטון שלכם ולהבין איך הוא משפיע על עוד נתונים באתר כמו זמן שהייה, אחוזי נטישה וכו'…

 

קידום האתר בכל הפלטפורמות

למרות שהמכירות בד"כ בסוף מתבצעות דרך האתר, ברגע שהפקתם סרטון, מעבר להטמעתו בתוך האתר, תוכלו להפיץ אותו בכל המדיות האחרות, יוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין וכו'… ע"י הפצתו, תוכלו לקבל חשיפה וקישורי referral  מכמה ערוצים שונים שבאמצעותם תוכלו לקדם את אתרכם בצורה טובה יותר וליהנות מעוד חשיפה.

Share