072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

חשיבות אתר אינטרנט מוצלח לעסקים

חשיבות אתר אינטרנט מוצלח לעסקים

השוק כיום לא נראה כפי שהוא היה נראה פעם. עסקים הם פחות פרונטאליים ויותר מתבססים על שירות דיגיטלי מבעבר, וזה רלוונטי לכמעט כל עסק מכל סוג שהוא. למרות זאת, ישנם עסקים שעדיין לא מתחזקים אתר אינטרנט עסקי. עסקים שלא מחזיקים אתר אינטרנט מתחלקים בדרך כלל לשני סוגים: הסוג הראשון הם עסקים שלא מבינים את החשיבות שבנוכחות דיגיטלית, וסביר שגם אין להם פייסבוק וכדומה. הסוג השני זה עסקים שכן מבינים את החשיבות הזו, אך מתחזקים בעיקר פרופילים ברשתות החברתיות ולא אתר אינטרנט. בשני המקרים זוהי טעות, ובמאמר זה נפרט את הסיבות לכך שהעסק שלכם חייב אתר אינטרנט עסקי.

הרשת הוא המקום הראשון שלקוחות מחפשים בו

תרצו או לא, כיום ברוב המקרים כאשר לקוח מחפש מוצר או שירות כלשהו הוא קודם כל פותח את גוגל ומחפש. מסיבה זו אתם חייבים לוודא שהלקוח ימצא אתכם שם. חשוב שלקוח פוטנציאלי ימצא אתכם ברשת בין אם הוא מחפש אתכם באופן ישיר (למשל, קיבל עליכם המלצה והוא רוצה לבדוק את האתר שלכם) ובין אם הוא מחפש באופן כללי את השירות שאתם מציעים. אם לא תהיו ברשת הוא ימצא את המתחרים שלכם וילך אליהם וחבל.

עם אתר אינטרנט בונים מותג אמין

כאשר לקוח מחפש עסק עבור שירות מסוים הוא רוצה לדעת שהוא מקבל את השירות מעסק אמין ומסודר, ואתר אינטרנט מוצלח מסייע בדיוק לנטוע בו את הרושם הזה. כך למשל עסקים רבים משקיעים ביצירת אתר תדמית שמשדר את הרושם שמדובר בעסק רציני ולא חלטורה זמנית. נסו רגע לשים את עצמכם בנעליו של הלקוח: הוא מחפש את שם העסק שלכם בגוגל ולא מוצא דבר, או לחילופין מוצא רק עמוד פייסבוק. הרושם שמתקבל מכך הוא לא חיובי – מדובר בעסק שלא משקיע בשיווק ועושה רושם שלא לוקח את עצמו ברצינות רבה.

פלטפורמה לשמור על קשר עם לקוחות בכל עת

אתר אינטרנט היא פלטפורמה נהדר לשמור על הלקוחות שלנו מעודכנים במה שהולך בעסק. כך למשל אם אתם יוצאים במבצע חדש או מעדכנים מחירים ניתן לפרסם זאת באתר שלכם. בנוסף, אתר אינטרנט מאפשר ללקוח לגשת למידע רלוונטי בעסק שלכם בכל עת – רוב העסקים אינם פתוחים 24/7, ואתר אינטרנט מאפשר ללקוח לחסוך שיחת טלפון ולבדוק מידע רלוונטי באתר בכל זמן שהוא רוצה.

המקום להציג בו את העבודות שלכם

מלבד מידע רלוונטי, אתר אינטרנט מאפשר לכם לפרסם את העבודות שלכם ולתת להן לדבר בעד עצמן. בין אם אתם מפעילים עסק בתחום הנגרות, קייטרינג או עיצוב שיער, יש חשיבות רבה להציג את העבודות שלכם ללקוחות פוטנציאליים ולתת להם להתרשם מהן.

 

קידום אתרים באינטרנט – כדי שהאתר לא יהיה סתם

אז הבנתם את החשיבות באתר אינטרנט מוצלח לעסק וכעת חשוב שתבינו גם את החשיבות של קידום אתרים אורגני באינטרנט. בסופו של דבר המטרה של האתר היא שלקוחות יכנסו אליו, ולא תמיד קל להביא לקוחות לאתר. כדי שזה יקרה יש לבצע מספר פעולות שנמצאות תחת הקטגוריה של קידום אתרים, כגון קידום האתר במנועי חיפוש, השקעה בחוויית משתמש, הכנסת מילות מפתח ועוד. לכן במידה ואתם לא בקיאים בתחום מומלץ להיעזר בחברה המתמחה בבנייה וקידום אתרים באינטרנט.

Share