072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

מה זה לידים ולמה כל בעל עסק צריך עשרות כאלו כל יום ?

leads

מה זה לידים ולמה כל בעל עסק צריך עשרות כאלו כל יום ?

בטח שמעתם כבר את המושג לידים לא פעם ולא פעמיים , כל בעל עסק חייב שיהיו לו עשרות כאלו כל יום כדי להמשיך להניע את העסק שלו . אז מה זה לידים ? במאמר פה נפרט הכל

מה זה לידים ?

ליד זהו לקוח שמתעניין במוצר או בשירות שלכם . לדוגמה – אם אתם עורכי דין אז לקוח שמתעניין בשירותי עריכת דין הוא לקוח פוטנציאלי עבורכם וזה מה שנקרא ליד .

סוגי לידים

ישנם כמה סוגי לידים וכאן אנחנו נסביר עליהם
ליד חם – זהו לקוח פוטנציאלי שמתעניין במוצר או בשירות שלכם והוא השאיר את הפרטים שלו באתר שלכם או בדף נחיתה בשביל שתחזרו אליו ותתנו לא הצעה . זה נקרא ליד חם , לידים חמים הם לידים מאוד קרובים לסגירה כי הם התעניינו במה שאתם מוכרים ולכן יהיה לכם יותר קל למכור לו.

ליד קר – ליד קר הוא בעצם ליד שבעבר היה ליד חם אבל עבר כבר זמן מה ולא ידוע אם הלקוח עדיין מתענין במה שאתם מוכרים . לדוגמה לקוח שהשאיר פניה להסרת שיער בלייזר ונתנו לו הצעה והוא לא סגר עסקה . ולאחר כמה חודשים אתם מתקשרים אליו שוב כדי לברר אם זה עדיין מעניין אותן . זה נקרא ליד קר .

לידים אלו הם יותר קשים לסגירה כי לא תמיד הם כבר צריכים את מה שאתם מוכרים להם .

למה כל בעל עסק צריך לידים חמים כל יום ?

לידים הם בעצם מה שמניע את העסק כי הרי לידים הם לקוחות . לא משנה אם אתם יועצי מס ואתם צריכים לידים להחזרי מס או לידים לביטוח או אפילו בעלי מסעדה.

כל לקוח שנכנס אליכם לאתר או לכל מקום שאתם מופיעים בו הוא לקוח פוטנציאלי ואתם חייבים המון לקוחות כאלו כדי שיהיה לכם למי למכור . תארו לכם שאתם סוכני ביטוח ואין לכם לידים בכלל אז אין לכם למי להתקשר ובעצם אין לכם למי למכור .

אז בשביל להניע את העסק שלכם אתם חייבים לידים חמים כל יום כדי שיהיה לכם למי למכור 

איך תקבלו לידים כל יום

ישנם המון דרכים לקבל לידים כל יום . בגדול לידים מגיעים מפרסום העסק שלכם או פרסום של השירות או המוצר שלכם

קניית לידים – ישנם המון ספקים של לידים בכל מיני תחומים שתוכלו לקנות מהם לידים בכל תחום שתצטרכו.

פרסום ממומן – תוכלו לבנות דף נחיתה או אתר עבור העסק שלכם ולפרסם אותו במדיה או ברשת החיפוש ובעצם להביא משם לידים.

קידום אורגני – תוכלו לקדם אורגנית את האתר שלכם או את דפי הפייסבוק שלכם ולקבל תנועה אורגנית שבסופו של דבר יביא לכם לידים.

מאמר זה נכתב על ידי אל מדיה בניית אתרים ושיווק 

Share