072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

מה כולל מחקר מילות מפתח?

מחקר מילות מפתח

מה כולל מחקר מילות מפתח?

בעלי עסקים רבים שומעים את הביטוי מחקר מילות מפתח או מילות מפתח, אבל לא ממש יודעים מה המשמעות של מחקר מילות מפתח. מחקר מילות מפתח הוא מחקר שנעשה לשם קידום עסק או שירות בגוגל. הקידום הוא פעילות חשובה במיוחד ויש לה השפעה רבה על קידום אורגני לעסקים קטנים ברשת האינטרנט.

אבל לפני הכל – מה מטרת מחקר מילות המפתח?

מחקר מילות מפתח הוא תהליך בו מחפשים אחר הביטויים הנפוצים אותם גולשים ממוצעים מחפשים כאשר הם תרים אחר מוצר או שירות. המחקר, מטרתו לסייע לקדם את העסק שלכם עם אותן המילים שהגולשים מקלידים בגוגל כדי למצוא את המוצר והשירות אותו מחפשים הגולשים ולהביא את הגולשים ישירות אל העסק שלכם.

אז מה כולל מחקר מילות מפתח?

במחקר מילות מפתח נאסף מידע על מילות מפתח נפוצות ממספר מקורות כגון: הלקוח, כלי מילות המפתח של גוגל אדוורס שמשמש לאיתור מילות מפתח, מילות מפתח שבהם משתמשים המתחרים, וכן מקדם האתרים עצמו שהוא זה שמבצע את מחקר מילות המפתח מציע על סמך ידע וניסיון מילות מפתח שיכולות לקדם את האתר.

לאחר איסוף מילות המפתח, נעשה סוג של ניסוי ותעייה שתפקידו לבדוק מהן מילות המפתח שהגולש משתמש בהן. בניסוי בודקים מהן המילים שבהן משתמשים הלקוחות כדי לחפש את המוצר או השירות והשכיחות שלהן. במילים אלה ישתמשו המקדמים על מנת לקדם את המוצר והשירות.

Share