072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

דרכים להשיג קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים

דרכים להשיג קישורים חיצוניים

קישורים חיצוניים הם דרך להגדיל את הקידום של האתר שלכם בתוצאות החיפוש בגוגל. באמצעות קישורים חיצוניים תוכלו לקבל יותר צפיות לאתר שלכם, וזאת באמצעות קישוריים חיצוניים המפוזרים ברשת האינטרנט. אז מהן הדרכים להשיג קישוריים חיצוניים? אספנו עבורכם מספר דרכים מעולות!

פורומים וקבוצות דיון – השתתפו בפורומים וקבוצות דיון. השתתפות בפורומים וקבוצות דיון בתחום בו אתם עוסקים תיתן לכם את הלגיטימציה להוסיף קישור לאתר שלכם לאחר התגובה שלכם בקבוצת הדיון ובפורום.

פוסטים – כתיבת פוסטים באתרים ובפורומים שונים הם דרך מעולה להוסיף קישור חיצוני לאתר שלכם. צרו קשר עם מנהלי פורטלים ואתרים שונים, והציעו לכתוב תוכן איכותי לאתר או לפורטל שעוסק בתחום שלכם. בקשו להוסיף קישור לאתר שלכם בסוף התוכן. לרוב תענו בחיוב.

כתיבת מאמרים – כתיבת מאמרים היא דרך נפוצה להפצת קישורים חיצונים. כתבו מאמרים איכותיים באתרי מאמרים ותוכלו להוסיף בסוף המאמר קישור לאתר שלכם. חשוב לעשות אופטימיזציה לאתר בהתאם למילות המפתח המתאימות.

רשתות חברתיות – הפיצו קישורים חיצוניים ברשתות החברתיות. ברשת החברתית תוכלו להפיץ כמה קישורים חיצוניים שתרצו. עם זאת, חשוב שהקישור יופץ דרך פוסט מעניין, וחשוב לא להגזים עם הפצת הקישורים ולעשות זאת במידה.

שילחו ניוזלטר עם קישור – אם יש לכם רשימת תפוצה של לקוחות קיימים, חשוב לשלוח ניוזלטר שבועי ובו מידע מעניין, ובסופו קישור לאתר שלכם.

שימו לב! אם אתם מפיצים קישורים חיצוניים, הקפידו שהאתר שלכם יראה טוב ויתחדש במידע בכל זמן.

Share