072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

מה זה גוגל תג מנג'ר?

קידום אתרים

מה זה גוגל תג מנג'ר?

גוגל תג מנג'ר הוא מוצר מבית גוגל שמאפשר לנהל תגיות. אבל מה זה אומר? מדובר על הטמעת כפתורי לייק ושיתוף שמאפשרים לשים קוד אחר באתר בשליטה מרחוק ולשלוט מרחוק בתכולה שלו.

גוגל תג מנג'ר מאפשר למעשה להפעיל את הלקוח, ולהזין באופן ידני בתוך האתר את התגיות. למעשה באמצעות גוגל תג מנג'ר ניתן דרך קוד להכניס קטעי קוד רבים אל מערכות שונות, אל אתר הלקוח בבת אחת,  וברגע שבלקוח יתעדכן בוא במקום יוחדר לקוד האתר. הקוד מאפשר לכם להזין פרטים רלוונטיים לאתר בכל זמן ובהתאם למה שקורה בו.

לא הבנתם מה זה גוגל תג מנג'ר? – בואו ונסביר שוב

גוגל תג מנג'ר היא דרך לנהל מערכת ניהול עם קוד חדש. התג מנג'ר הוא חלון הזדמנויות וקוד שעמו אתם יכולים להטמיע באתר כל מה שתרצו. התג מנג'ר מאפשר לכם לאסוף מידע על הדף כגון: כתובת האתר, מוצרים, מאפיינים על הגולש מחירים המוצרים ועוד. גוגל תג מנג'ר מאפשר איסוף מידע, והפעלת כללים חדשים תוך הזרקת קודים חדשים, כמו למשל יצירת תנאי רכישה חדשים, מבצעים, ייצור חלונות חדשים ועוד.

דרך גוגל תג מנג'ר יש את החופש לשים כפתורים חדשים ולהוסיף כל מה שעולה על רוחם באותו הרגע. בכך ניתן לשלוט באתר ולהגדיל רווחים. בכך ניתן לחסוך זמן ומשאבים, וגם להגדיל ולייעל את השיווק שלכם.

Share