072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

מהי קונסולת החיפוש של גוגל?

גוגל

מהי קונסולת החיפוש של גוגל?

קידום אתרים הוא נדבך חשוב במיוחד בכל הנוגע לשיווק עסק. האתר שלנו, כאשר הוא נמצא ברשת חייב להיות מקודם, ויש לשפר ולתחזק את יעילותו בכל זמן. גוגל מציעה לנו מגוון שיטות לקידום ושיווק האתר שלנו שאחד המכלים הוא גוגל קונסול. אז מהו גוגל קונסול?

גוגל קונסול הוא כלי נהדר שמציע לנו גוגל, והוא כלי המאפשר מידע חיוני במיוחד לקידום ושיווק אתרים. גוגל קונסול מאפשר לנו מידע לבדיקת יעילות האתר ושיפורו, כגון: בדיקת כניסות ותנועה באתר, בדיקת אחוזי הקלקות, בדיקות מילות החיפוש שהביאו את המשתמשים אל האתר שלנו, בדיקות העמודים הפופולאריים באתר, איתור קישורים מאתרים אחרים שהובילו את הגולשים לאתר, ועוד.

מהם היתרונות של גוגל קונסול

מלבד היתרונות הברורים של גוגל קונסול עמן ניתן לקדם את האתר, קיימים כמה יתרונות חזקים לכלי זה כגון: ניתוח תנועות חיפוש שגוגל קונסול מאפשר שבעזרתן ניתן לאתר מילות מפתח וללמוד כיצד ניתן לשפר את הקידום האורגני של האתר. עוד ניתן לשפר את ביצועי ה HTML של האתר ובכך להציג נתונים הקושרים למה שקורה מחוץ לאתר ולדעת האם יש שגיאות או בעיות במנוע החיפוש ובמבנה הפנימי של האתר.

בנוסף, גוגל קונסול מסייע בכל הנוגע לקידום אתרים, מבצע עבודה יעילה בקישורים חיצוניים באתרים אחרים, מאתר ביטויים חשובים, סורק עמודים במהירות, ועוד.

Share