072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

אלמנטים באחסון אתרים שמשפיעים על קידום אתרים

אחסון אתר

אלמנטים באחסון אתרים שמשפיעים על קידום אתרים

למעטפת המוענקת על ידי חברת אחסון האתרים קיימת השפעה מכרעת על קידום האתרים שמבצעות חברות ה – SEO העוסקות בכך. ככל שמוצר האחסון הנמכר הוא איכותי יותר ומאפשר הן העלאה מהירה של אתרים לאוויר ללא עיכובים והן מהירות גבוהה ואחידה של הגלישה, כך תהיה שביעות רצון גבוהה יותר מחברת אחסון האתרים.

יש כמה אלמנטים מהותיים החייבים להתקיים כל הזמן עבור הפעילות השוטפת של אתרי אינטרנט. ללא האלמנטים הללו אין אפקטיביות לאתרים ולעתים עבודה של חודשים או שנים יכולה לרדת לטמיון אם מלאכת האחסון לוקה בחסר.

חברות האחסון משדרגות כל הזמן את סל המוצרים שלהן כדי לתת מענה מושלם לצרכים של חברות ה SEO. לפי ג'טפרס – יש כמה פרמטרים שחשוב לדעת בהקשר של אחסון וקידום אתרים.

מהירות הגלישה

הגולשים רוצים להעלות אתר מסוים לאוויר ומבחינתם זה אמור לקרות כאן ועכשיו. שטח האחסון הגדול אמור לאפשר זאת ללא שהיות, הן את הטעינה המהירה והן את הדפדוף המהיר בין הקטגוריות השונות. כל עיכוב או האטה ישנו את החלטת הגולש ובמקרים רבים הוא יעזוב את האתר ויחפש חלופות אחרות באתרים מתחרים. זהו הפסד נטו של לקוח קיים או לקוח חדש שחשב לרכוש או להשתמש בשירות שהוצע.

גוגל מדרגת את האתרים השונים, האתרים העולים במהירות הם המובילים והאתרים העולים באיטיות ממוקמים בתחתית הטבלה.

מהירות טעינת האתר

אם נראה לכם שטעינת האתר לוקחת זמן ארוך מדי, רצוי לבדוק את המהירות ולשנות אותה למהירות גבוהה הרבה יותר.

נפח האחסון

נפח האחסון חייב להתאים לקידומם במקביל של כל האתרים שבהם מטפלת כל חברה SEO . רוחב הפס אמור להספיק למלוא הקיבולת כך שלא תהיה האטה באחד האתרים או בכולם תוך חשיפת הקשר ביניהם.

אבטחה

לאבטחה קיימת השפעה רבה על הפעילות באתר. חברות אחסון האתרים מפעילות אמצעי אבטחה מתקדמים מובנים המשולבים בסל השירות של חבילת האחסון. אמצעי אבטחה אלו יוצרים הגנה מקסימלית על המחשבים ועל השרתים מפני מתקפות של וירוסים המתפשטים במהירות וגורמים לנזקים עצומים לאתרים.

תעבורה

תעבורת הנתונים נמדדת על פי סוגם והיקפם. אתר המכיל בעיקר תוכן כתוב צורך נפח קטן אך אתר המכיל צילומים, תמונות של מוצרים או מקומות מצריך נפח גדול הרבה יותר. רצוי לבצע אופטימיזציה לתמונות וכך להקטין את נפחן בלי לפגוע באיכותן.

 רשת CDN

שימוש במערכת CDN הפזורה בחוות שרתים ברחבי העולם מאפשר קיצור של זמן ההמתנה עד העלאת האתר. איכות התוכן של המערכות הללו היא גבוהה.

תבנית וורדפרס

תבניות נורמטיביות של וורדפרס יוצרות עבודה קולחת, לעומת זאת העבודה עם תבניות מורכבות או תוספת של אלמנטים יוצרת האטה, עומס, טעינה איטית של האתר ושגיאות של PHP .

 שימוש מועט בווידג'טים ופלאגינים

רצוי להשתמש רק בכפתורי שיתוף הנחוצים באתרים כיוון שהגולשים אמורים להשתמש בהם. כפתורים אחרים שנראים אומנם יפים ויזואלית מאיטים את קצב טעינת האתר ואת קצב העבודה באתר האינטרנט.

זמינות

זמינותו של האתר מתוך הזמן של חבילת האחסון היא בדרך כלל קרובה מאד ל – % 100. חברות האחסון מפיקות דוחות זמינות המראות את מקצועיותם בעובדה שהן מקפידות על זמינות מקסימלית בכל האתרים גם יחד.

חבילת אחסון – עבור כמות האתרים הרצויה

חברות קידום אתרים רוכשות חבילות אחסון גדולות המאפשרות להן להעניק טיפול רחב עבור כל לקוחותיהם בעלי האתרים השונים, לכל אחד מהאתרים במקביל.

גיבוי

העבודה על האתר היא דינאמית, כמעט בכל יום נעשים פיתוחים ושינויים. כדי לשמור על הגרסאות השונות, מבצעים גיבויים יום-יומיים נפרדים בספריות נפרדות שיאפשרו כניסה למערכת וביצוע השינויים הנדרשים.

Share