072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

כיצד סרטון יכול לעזור לקידום האתר שלכם

סרטון לקידום האתר

כיצד סרטון יכול לעזור לקידום האתר שלכם

זה כבר ברור כי אנחנו חיים בעידן אחר לגמרי. יותר אנשים כבר לא קוראים עיתונים אלא מקבלים כל סוג של ידיעה אונליין, מאתר של חדשות אהוב, רבים לא מחכים עד אשר הסדרה האהובה עליהם תשודר, אלא פשוט נכנסים אל VOD של חברה שמזרימה את המידע ויושבים לצפות כאשר זה נוח להם.

העידן שבו אנו חיים מתאפיין בנגישות ובמהירות. מדובר על תקופה שונה לגמרי ממה שהעולם ידע עד לא מזמן ואין ספק שיש לזה השפעה גם על העולם העסקי וכך לדוגמה, יותר ויותר חברות עוברות מניהול הנהלת החשבונות בצורה ידנית אל תוכנה מומלצת להנהלת חשבונות.

מידע עובר אל האנשים באופן עשיר, כאשר רוב מכריע ממנו נעשה לפי דרישה ובצורה שהיא מול מסך ממוחשב. הרבה מאוד מידע שכזה מחובר אל האינטרנט, ושם כבר יכולים לראות תנועה הולכת ועולה של אדם בכל גיל, עם ניצול הולך וגדל של חוש הראייה לכל דבר. כל זה ועוד הביא אל צמיחה הולכת וגדלה של צריכת סרטונים, כאשר זה כבר ברור מאליו כי אלה הם הדברים הראשונים שאותם כל הגולשים רואים. איך זה קשור אל קידום של אתר ו/או מותג בצורה מוצלחת? המשיכו אל הפסקה הבאה.

המיתוג הכללי של העסק

אם תביטו בכל סוג של קידום ממומן ברשת, אתם וודאי תשימו לב כי העידן של תמונה אחת בלבד כבר די חלף. לצד כל הטקסט אשר מופיע לו בחלק העליון של הפרסום, יש תמיד סוג של גלריית תמונות או אפילו מצגת או סרטון שאותם מעלים עבור כל סוג של קמפיין שיווקי.

למה דווקא סרטון? כי סרטון תדמית מוכיח את עצמו בתור המידע הזה שיותר מושך את העין של הגולשים על פני הצורך לעצור ולקרוא פיסה שלמה של מידע שיווקי. אם התוכן הזה ערוך בצורה שיווקית חכמה, אז כל המידע שאמור להיות מועבר אל הגולש אכן יעבור בהצלחה, ויסתיים עם נקיטה של פעולה שהיא כניסה אל האתר, הכנסה של פרטים לטופס או יצירת קשר במסנג'ר של הפייסבוק. ובאופן בולט – קעקוע של המותג בצורה מוצלחת.

מגביר זמן שהייה באתר

מה יכול לציין הצלחה של סרטון יותר מאשר עלייה מתמדת בהצלחה של יוטיוב. ערוץ הסרטונים הזה הוא כבר מזמן לא רק פלטפורמה עבור העלאה של סרטוני וידאו של זמרים ולהקות מכל העולם כי אם המקום הזה שבו כל אדם חופשי לשתף בכל סוג של תוכן שהוא בעצמו יצר.

מכאן והלאה החל עולם שלם של יוצרי סרטונים, יוטיוברים, אשר מכינים לעצם ערוץ של מידע אשר מועבר באמצעות של לא אחר מאשר סרטון שהם יוצרים לבד, אפילו בצורה מאוד חובבנית באחד מחדרי הבית, מול מצלמת האינטרנט.

כאלה אשר זכו להצלחה, זה כבר היה ברור לראות כי יצירה של סרטון מאפשרת להשאיר את הגולש כמה שיותר זמן באתר, וליצור את העניין הזה שלו בו ובכל מה שהוא מציע מלבד אותו סרטון שמשך אותו אליו מן ההתחלה.

משפר חווית משתמש

כאמור, אנשים כבר לא ממש מוצאים יותר מידי עניין בתחומים רבים וגדלים של החיים בישיבה אל קריאה של מידע ארוך ומפותל. הם מעדיפים כי כל סוג של מידע יעבור אליהם באופן פשוט ומהיר להבנה. עם סוגים שונים של תוכנות אשר בעזרתן אפשר לערוך כל סוג של מידע שיווקי בצורה מהנה ואפילו מצחיקה, יותר ויותר גולשים יוצרים העדפה מאוד בולטת של צריכת מידע שמגיע בצורה של סרטונים על פני כל צורה אחרת שעבורה מבצעים קידום אורגני או ממומן.

לכן, אם אתם מבקשים למשוך את העין של הגולש, זה לא מספיק רק לתעדף יצירה של תוכן שמגיע בצורה של סרטון עבור כל סוג של קידום, אלא גם לבצע שימוש בתוכנות איכותיות אשר בעזרתן יכולים ליצור סרטון שנראה לגמרי מקצועי ומאפשר לגולש לשתות בשקיקה את כל אותו המידע.

Share