072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

שיפור זמן שהייה באתר כבר חלק משירותי חברה לקידום אורגני

שיפור זמן שהייה באתר כבר חלק משירותי חברה לקידום אורגני

אפשר גם לשאול: האם אחוזי נטישת האתר משפיעים על דירוג האתר בגוגל ועל תהליכי קידום אורגני באינטרנט? אם אתם קוראים את המילים האלו, אתם כנראה רוצים לדעת אם שיפור זמן השהייה של הגולש באתר ישפיע על הקידום האורגני שלכם. טוב שהגעתם, הנה התשובות. 

אם אתם מתכננים לבנות אתר לעסק שלכם, או אם אתם חושבים לעשות את המעבר לאונליין, כדאי שתדעו שאחוזי נטישת האתר אכן משפיעים על דירוג האתר בגוגל. הסיבה לכך היא שלפי גוגל, דירוג האתרים מבוסס על מספר פרמטרים שונים ולא רק על מדד אחד בלבד. אין דרך לומר עד כמה אחוז הנטישה משפיע על הדירוג של האתר שלכם, מאחר שגוגל אינה משחררת מידע מדויק עד כדי כך. מה שכן אפשר להגיד הוא, שהפרמטר של אחוזי נטישת אתר נכלל ומשוקלל יחד עם פרמטרים אחרים הקשורים לאופטימיזציה של האתר. 

מקרים בהם הדירוג שלכם בגוגל ייפגע 

אם האתר למשל אינו נגיש עבור אנשים עם מוגבלויות של שמיעה וראייה, זהו פרמטר שגוגל יתייחס אליו כדי לדרג את האתר שלכם. ואם התוכן באתר שלכם "שבור" ומתורגם ע"י גוגל TRANSLATE , הדבר הזה יוביל אנשים לנטוש את האתר שלכם מאוד מהר כי הוא ייראה לא אמין, לא אמיתי, כמו אתר מתחזה שמנסה לעקוץ את הגולשים וכו'. 

בנוסף לפרמטרים שציינו עד כה, כמובן שיש פרמטרים נוספים אשר משפיעים על קידום אורגני. כל חברה לקידום אורגני תגיד לכם שקודם כל, דבר ראשון – מתחילים מהצד הטכני. למעשה, חברת קידום אתרים מומלצת לא רק עבור הפן השיווקי, אלא גם עבור הצד הטכני של האתר שלכם. 

חברה לקידום אורגני וקידום אתרים טכני 

כל מה שקשור לתגיות שונות, לכתיבת התגיות והקוד של האתר, תגיות של כותרות H1, H2 וכו' – אלו הם פרמטרים שחובה קודם כל להתייחס אליהם. כל חברה לקידום אורגני תגיד לכם שחובה קודם כל לבדוק שמאחורי הקלעים הכול מתפקד כמו שצריך. 

בסופו של יום, אחוז נטישת האתר הוא רק אחד מהגורמים שיכולים להשפיע על דירוג האתר בגוגל. פרמטר נוסף הוא התוכן שמפורסם באתר האינטרנט. ככל שתוכן האתר יהיה רלוונטי ואיכותי יותר, כך גדל הסיכוי לדירוג טוב בגוגל. 

התאמה למובייל – מרכיב חשוב מאוד בקידום אורגני וטכני 

עם העלייה בפופולריות של החיפוש במובייל, גוגל הבהירה שהיא רוצה שמשתמשי הסלולר שלה ימצאו תוכן שימושי. גוגל גם ראתה עלייה בשיעורי הנטישה מדפי אתרים שאינם מותאמים למובייל. אם ככה, אנחנו מבינים שכל חברה לקידום אורגני חייבת להתאים את האתר שלכם למובייל. בין אם אתם מחפשים כרגע חברה לקידום אתרים אורגני או קידום טכני, יהיה חשוב לבחור מקצוענים שיעמדו לצידכם. בעולם עסקי כה תחרותי, חשוב להקפיד על שיווק ופרסום נכונים.  

Share