072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

החשיבות שיש לבניית אתר לעסק שלך

חשיבות לבניית אתר לעסק

החשיבות שיש לבניית אתר לעסק שלך

ודאי שמעתם פעמים רבות את המשפט: מי שלא שם לא קיים. זו העוצמה שיש כיום ל רשת האינטרנט ולטכנולוגיה בחיינו, בפרט למי שמשתמש רבות בגלישה בסלולר.

בעשור האחרון, בעקבות חדירת רשת האינטרנט לכל בית וכל מכשיר שנכנס לכיס, אנו בעצם לוקחים יחד איתנו את רשת האינטרנט לכל מקום. השינויים שחלו בהתנהגות הצרכנים הם רבים ומגוונים וכל עסק צריך להתאים עצמו לצריכה החדשה. כיום אם אתם מעוניינים לרכוש מוצר או שירות כלשהו, הדבר הראשון שתעשו הוא לברר אודות המוצר או בעל העסק ברשת האינטרנט ובחיפוש בגוגל בפרט.

הקלות והזמינות האינסופית ברשת האינטרנט גורמת לכך כי נגיע לכל מידע שנרצה בקלות רבה וכך יכולת קבלת ההחלטות שלנו כצרכנים משתפרת מאוד ומאפשרת לנו לקבל החלטות צרכניות חכמות יותר. בנוסף, ההיצע הרחב של אתרים מעניק לנו יכולות בחירה על פי התאמה אישית לצרכינו הספצפיים.

העובדה היא כי כיום עסקים שאינם נמצאים באינטרנט מאבדים כוח פרסומי ושיווקי וחשיפתם לציבור פוחתת מידי יום.

בניית אתרים לעסקים הינו צעד הכרחי היום להצלחת העסק ולחשיפתו לכמה שיותר מרכנים המעוניינים בשירות שלו.

תחום המסחר ברשת מתעצם מיום ליום וכיום רוב המכירות בעולם נעשים שרך הרשת, דרך חנויות וירטואליות וקניונים וירטואליים ענקיים כגון אמאזון. לכן, בניית אתרים לעסקים הופך אט אט לחלק משמעותי בכל תקציב פרסום ושיווק של כל עסק. העסקים כבר זיהו את הפוטנציאל הריווחי הגלום בחנויות וירטואליות וכלם כיום מצטרפים להצלחה ומנסים לנגוס את חלקם בעוגה.

התקדמות זו הפכה את עולם בניית אתרים לעסקים לחלק בלתי נפרד מכל צעד שיווקי שהעסק בוחר לנקוט בו. אט אט יותר ויותר תקציבים מופנים לעולם הוירטואלי וגוגל הופך להיות הכוכב שבהם. כיום תמצאו לא מעט עסקים שעיקר פרנסתם הוא מתחום האינטרנט בלבד ואין להם אפילו חנות פיזית.

כנ"ל לגבי נותני שירות כמו עורכי דין, רואה חשבון, מאמנים עסקיים ואישיים, מבינים כולם כיום כי לא יוכלו לשווק את שירותיהם ללא מערך שיווקי אינטרנטי ומוקפד. בנוסף, אתרים אלה נותנים לא רק מכירת שירותים ומוצרים, אלא גם מקנים ידע עצום וערך מוסף גבוה לגולש בכך שהם מעלים המון תוכן ערכי לאתר האינטרנט שלהם ובכך גם יוצרים השכלה עבור הגולשים ועבור הצרכנים במגוון בלתי נדלה של שירותים ותחומי עיניין.

בניית אתרים לעסק שלך-   אלו הכללים שצריך ללמוד לפני שבונים אתר:

בכדי ליצור ייחודיות עבור המותג שלכם, וליצור אתר עסקי איכותי אשר יוכל לגבור על אתרי אינטרנט מתחרים, תצטרכו להעלות כמה שיותר תוכן איכותי לאתר. חשוב מאוד שהתוכן לא יהיה מועתק מאתרים אחרים, שכן גוגל פוסל את האתר על כך. צרו כמה שיותר טקסטים ייחודיים ובעלי ערך מוסף גבוהה עבור הצרכנים שלכם, ותוכלו לראות כמה אמינים הופכים להיות הצרכנים שלכם, וכמה פעמים הם חוזרים לאתר, לפעמים אפילו בכדי לרכוש את אותו מוצר או שירות.

לא הכל זה מכירות! צרו גם ערך מוסף ערכי והזינו את האתר שלכם במוסר גבוה וערך אידיאולוגי תמיד יוסיף.

חברות ועסקים אשר מנוסים בתחום בניית אתרים לעסקים יבדקו עבורכם את השוק, יעשו מחקר מעמיק על התחום שבו אתם עוסקים ויתנו לכם סטטיסטיקות והבנות לגבי העסק שלכם שלא הייתם יכולים להשיג ללא האינטרנט. אנו מבטיחים לכם שתקבלו נתונים מפתיעים ומעניינים.

חברו אלו יעניקו לכם שירות מקצועי ואמין החל משלב אפיון האתר וקהל היעד של התחום הספציפי שאתם עוסקים בו. לאחר הצעת מחיר תקבלו פיתוח מערכות המותאמות ספציפית לצרכיכם.

שימו לב לעיצוב וחוויית משתמש! עיצוב אתר צריך להיות מרשים, דומיננטי ותואם את האסטרטגיה השיווקית שלכם. הקשיבו לעסקים העוסקים בבניית אתרים לעסקים, הם ייתנו לכם הרבה ערכים מעניינים לגבי חוויית המשתמש, לכן רצוי להיעזר בניסיון המצטבר שלהם בכדי  להקנות לכם יתרון אל מול המתחרים שלכם באינטרנט.

Share