072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

היתרון בקידום אתרים

היתרון בקידום אתרים

עד לפני מספר שנים בודדות אחת האפשרויות הטובות ביותר לפרסום ושיווק מוצרים או שירותים הייתה מודעות עיתונות אשר חשפה את המוצרים והשירותים לעיניהם של קוראים רבים. אך עם כל עולם הטכנולוגיה בכלל ורשת האינטרנט בפרט, חלו לא מעט שינויים משמעותיים בעולם השיווק והפרסום אשר הפך ממוקד ומדויק הרבה יותר. אנשים רבים כיום בוחרים להעביר את מאמצי השיווק והפרסום שלהם לרשת במטרה ליהנות מיתרונות רבים ומשמעותיים בהשוואה לאפשרויות הישנות של מודעות עיתונות או שלטי חוצות בכל רחבי העיר. אז במידה וגם אתם רוצים להנות מכל היתרונות שיש לרשת האינטרנט להציע לכם מבחינת שיווק ופרסום המוצרים או השירותים שלכם, חשוב שתכירו את הדרך הטובה והבטוחה ביותר לעשות זאת.

הכירו את היתרון המשמעותי ביותר שמושך רבים לפרסם ברשת האינטרנט

רגע לפני שנעסוק בדרך הבטוחה להצלחה בפרסום ושיווק ברשת, חשוב שתכירו את היתרונות הגדולים והבולטים ביותר אשר גורמים למעבר של רבים משיטות הפרסום הישנות לאפשרויות הפרסום החדשות ברשת. אחד היתרונות הבולטים ביותר בא לידי ביטוי באחוזי ההמרה של כל מודעה או פרסום. השיטות הישנות, אשר כללו בעיקר מודעות עיתונות או שלטי חוצות בכל רחבי העיר, אכן הצליחו לחשוף את המוצר או השירות שאתם רוצים לפרסם לעיניהם של אנשים רבים, אך חשוב להבין כי מרביתם כלל לא התעניינו בעבר או מעוניינים בהווה בשירות או במוצר שאתם מציעים. החשיפה אומנם גדולה ורחבה אך אחוזי ההמרה וההצלחה של הפרסום והשיווק בשיטות אלה נמוך במיוחד. אחוזים בודדים מכלל הצופים במודעות שלכם אכן יעשו בהם שימוש ויצרו קשר להמשך התקשרות.

כך תגיעו לאחוזי המרה גבוהים במיוחד – מקום טוב בעמוד הראשון

לעומת זאת רשת האינטרנט חושפת את המודעות והפרסומים שלכם אך ורק ללקוחות פוטנציאליים אשר כבר הספיקו להקליד מילות חיפוש הקשורות בקשר ישיר לתחום בו אתם עוסקים. אך חשוב לדעת כי בשל התחרות הגדולה על מקום בעמוד הראשון של גוגל, תצטרכו להשקיע בשירותי קידום אתרים על מנת לאפשר לאתר האינטרנט שלכם להגיע למקום מכובד בעמוד הראשון בגוגל, שם הוא יהנה מתנועת גולשים רבה. בעלי אתרים רבים מופתעים לגלות שהאתר שלהם לא מצליח לייצר תנועת גולשים רבה על אף שהשקיעו רבות בהליך בניית האתר שלהם ללא ידיעה כי הדבר נובע מחוסר בשירותי קידום אתרים.

קידום אתרים אורגני לעומת קידום אתרים ממומן

שירותי קידום אתרים מאפשרים לאתר האינטרנט שלכם להתקדם במעלה התוצאות עד שהוא יגיע למקום טוב בעמוד הראשון של גוגל שם יוכל להנות מכל הגולשים הרבים. שירותים אלה מתחלקים לשני מסלולים מרכזיים כאשר הראשון הוא קידום אתרים ממומן והשני הוא קידום אתרים אורגני. קידום אתרים ממומן מחייב את בעל האתר לשלם באופן קבוע לגוגל תמורת מקום בעמוד הראשון וחשיפה מרובה. לעומת זאת קידום אתרים אורגני מאפשר לבעל האתר ליהנות התקדמות איטית ובטוחה במעלה התוצאות באופן טבעי עד שהאתר יגיע למקום בעמוד הראשון על ידי קידום של גוגל ללא תשלום. הקידום האורגני כולל מספר פעולות אופטימיזציה לשיפור האתר, ביניהן: טעינה מהירה של האתר, שיפור נראותו והוספת תוכן עשיר ואיכותי.

Share