072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

שיווק שיוביל למכירות פעילות

שיווק שיוביל למכירות פעילות

עסקים עושים היום בעזרת שימוש ברשת האינטרנט, בכל תחום ולכל מטרה. ישנה תחרות רבה ברשת, וכדי לבלוט לא מספיק רק להיות שם, צריך קצת "מרפקים". לרוב בעלי העסקים הקטנים והגדולים יש היום אתר אינטרנט או דף עסקי בפייסבוק, משום שאם אין לכך נוכחות אינטרנטית משמע אתה לא קיים, ומי שלא קיים יתקשה לפתח את העסק. בניתם אתר לעסק, עכשיו השאלה היא איך האתר יביא מכירות? אומנם האתר נמצא אי שם ומנוע החיפוש של גוגל אולי יציג אותו, אבל אתם הרי רוצים להימצא גבוה בדירוג, ובצדק. כדי שזה יקרה, לרוב יש צורך בביצוע פעולות לקידום האתר, ויש אנשי מקצוע שמתמחים בדיוק בזה – קידום אתרים בגוגל. 

מהו קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני, הידוע כ-SEO (Search Engine Optimization) הוא ביצוע פעולות אשר יקדמו את האתר למעלה בשורות החיפוש בגוגל. מנועי חיפוש פועלים כך שמילות החיפוש יעלו את התוצאות הרלוונטיות בסדר כלשהו. כדי להשפיע על מיקום התוצאה, יש צורך לבצע מחקר מילות מפתח, לדעת לבצע פעולות שישפיעו על הדירוג, שכן הגולשים לרוב יבחינו רק בשורות הראשונות ברשימת התוצאות ולא ימשיכו לתחתית העמוד או לדפים הבאים. בנושא הזה יש חשיבות למקצועיות ולניסיון של מקדמי האתרים, ועליהם להתעדכן בהנחיות ובשינויים המופצים על ידי מנועי החיפוש. 

יצירת לידים

לידים הם פרטי מידע של לקוח פוטנציאלי, לקוח שהתעניין בשירותי העסק או במוצריו. אחרי שעשיתם קידום לאתר העסק, המטרה היא שיהיו מתעניינים ומבקרים רבים באתר, ואלה יהפכו למכירות בפועל. אבל כדי שההתעניינות הזו לא תישאר רק בין המסך למקלדת, יש צורך בפעולות יזומות הכוללות פנייה ללקוח המתעניין לצורך מענה או השלמת הרכישה.

טלמרקטינג – הדרך להשלמת המכירות

ההבדל בין מתעניינים ובין השלמת המכירה עובר לעיתים דרך פנייה ישירה ללקוח. פנייה טלפונית או פנייה חוזרת ללקוחות הנעשית באופן מקצועי היא דרך יעילה לעקוב אחר לידים, לשפר תוצאות מכירה ולהראות יחס אישי ללקוח. זה מצריך אומנם זמן ויכולת לנהל את הפניות, אך יש לכך השפעה רבה על כמות המכירות. ישנן חברות המעניקות בנוסף לשירותי הקידום גם שירותי טלמרקטינג להשלמת המכירה ולשיווק, וכך נטל ניהול הפניות והעיסוק בכך יהיה בידי חברה מקצועית. שירות לקוחות אדיב ונעים יכול להזניק את העסק באופן מהותי, כי כמו שכבר אמרו בעבר – "הכול אישי". כולנו מקבלים מסרים שיווקיים רבים בכל רגע במהלך היום, ולכן הופכים להיות קהים לפרסום, חסרי סבלנות וחשדנים. החיפוש אחר הפנייה והיחס האישי קיים היום יותר מתמיד, ולכן כדאי לתחזק את מערכת השיווק בשירות טלמרקטינג יעיל ומקצועי. אין צורך לשכור משרד או עובדים כדי לבצע זאת, וחברת קידום האתרים שלכם תוכל לספק גם את השירות הזה לחבילת שיווק מלאה.

Share