072-3308587

ז'בוטינסקי 7, משה אביב, רמת גן

Top

וורדפרס: מערכת ניהול התוכן האידיאלית עבור קידום אתרים

אתר וורדפרס

וורדפרס: מערכת ניהול התוכן האידיאלית עבור קידום אתרים

מאז שוורדפרס פרצה לחיינו כפלטפורמה שיועדה בעיקר לניהול בלוגים, היא צמחה והפכה למערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר בעולם: כמעט שליש מכל אתרי האינטרנט הקיימים כיום ברשת האינטרנט מבוססים על וורדפרס, ביניהם אתרים עסקיים של עסקים קטנים ובינוניים, אבל גם אתרי מותגים גדולים, ותיקים ומבוססים.

מה הופך את וורדפרס לפלטפורמה אידיאלית הן לפיתוח אתרי אינטרנט והן לקידום אתרים במנועי החיפוש? להלן מספר סיבות:

וורדפרס היא מערכת בקוד פתוח

היותה של וורדפרס מערכת בקוד פתוח פירושה שהיא נתונה באופן מלא להפצה, שיתוף והתאמה. כלומר, הבסיס של וורדפרס אינו חבוי מאחורי חומה שיש צורך לשלם כסף כדי לעבור אותה, אלא הוא זמין בחינם לכל דורש. בכך, וורדפרס טומנת בחובה אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות להתאמה אישית ופונקציונליות, וכל זה בעבור יחס מעולה של עלות לתועלת.

התוספים של וורדפרס

הודות לאופי הפתוח של וורדפרס, קיימים אלפי תוספים שניתן להוסיף לכל אתר אינטרנט מבוסס וורדפרס. רבים מתוספים אלה כבר מותאמים במיוחד לאופטימיזציה ולקידום אתרים. כזה הוא למשל תוסף קידום אתרים ייעודי לוורדפרס מבית Yoast, קל להתקנה ונוח לתפעול.

מהירות האתר

לפי הכרזות של גוגל בשנים האחרונות, זמן הטעינה הוא אחד מן הפרמטרים החשובים של דירוג האתר בתוצאות החיפוש. אולם בניית אתר על גבי פלטפורמה אחרת עשויה להוות סכנה לדירוג שלו במנועי חיפוש ועבור הנראות שלו, משום שפעמים רבות שיטה זו כוללת תכנות באיכות נמוכה וביצועי זמן טעינה ירודים. זאת לעומת וורדפרס, המאפשרת ביצועי אתר אופטימליים.

התאמת כתובת

למבנה כתובת האתר יש חשיבות גדולה בהיבט קידום אתרים. פלטפורמות אחרות, כאלה שחסרות את ההתאמה לקידום האתרים או כאלה שעדיין פועלות בשיטות שאינן מעודכנות, עשויות לייצר כתובות מסובכות מדי שלא לצורך – אבל עם וורדפרס ניתן פשוט להתאים כל כתובת כך שתהיה ידידותית לאתר ולקידומו.

כותרות ותגיות כותרות

לא רק כתובת האתר חשובה לקידום האתר, אלא גם תגי כותרת ותיאורי מטא הם פרמטרים חיוניים לשיפור הדירוג במנועי החיפוש. בזכות וורדפרס, האופטימיזציה של החלקים הללו באתר הופכת לפשוטה ביותר משום שהיא פשוט לא מצריכה שום ידע טכני קודם.

איך מתחילים?

כעת, משהובהר כי וורדפרדס היא מערכת ניהול תוכן אידיאלית לקידום אתרים, הצעד הבא הוא להשיק את האתר שלכם, ובאמצעות קורס וורדפרס או שלל אתרים ומדריכים תוכלו להתחיל ללמוד וליישם שיטות קידום אתרים ושיווק דיגיטלי. בהצלחה!

Share